Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları. Türkiye de Hurda Sektörü gün geçtikçe büyüyor. Hurda ve geri dönüşüm konusunda hepimiz elimizden geldiğince dikkat edip hurda ve geri dönüşüm maddelerini ayırmalıyız. Bilişim sektöründe ve kablolama sektöründe alt yapı yenilemede eski atık kablolarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Hurda deyip geçmeyin her şey çok pahalıdır. Atık kağıt gibi kablo atıklarında da bakır olduğundan çok pahalıdır.

Kabloların hammaddesi bakır olduğu için çok değerlidir. Ortalama kilosu 100 tl dir. Kablonun plastiğini de ayırabilen firmalar var plastik fiyatını da kilosu 1 tl olduğunu düşünürseniz iyi bir gelir kapısıdır.

Sistem odası yenileyen bir çok firmanın atık kabloları çıkar. Bakır network Cat 5 6 7 ve diğer kablo çeşitlerini çöpe atmaktansa internette hurda kablo satın alan hurdacıları arayıp bulun. Gelip kapınızdan dahi arabalarıyla tıklarınızı hem alırlar hem de şirketinize bu hurdalardan kazanç girmiş olur. Günümüzde para etmeyen ürün kalmadı. Her çeşit madde ve eşyanın bir değeri vardır.  10 dairelik bir apartmanın dahi hurda ve atıklarını toplayıp yılda bir satıyor. 10 dairelik apartmanın yıllık geri dönüşüm ve hurda geliri 10 bin tl olmaktadır.

Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Kablo Fiyatları

Şirketlerin satın alma ve idari bölümleri elindeki tüm ürünleri hurdaları araştırıp satmalıdır. Elektronik ürünleride çöpe atmadan elektronik hurda..

Hurda Kablo Fiyatı 2023

Karışık hurda kablo fiyatı 100,00 ₺/Kg
Antigron Hurda Kablo Fiyatı 110,00 ₺/Kg
Tek Damar Kalın İç Tesisat Hurda Kablo Fiyatı 170,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Hurda Kablo Fiyatı 150,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo Fiyatı 98,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo Fiyatı 72-124 ₺/Kg
Fare Yemez Hurda Kablo Fiyatı 140,00 ₺/Kg

22 Ağustos 2023 tarihi itibari ile oluşan yeni kablo fiyatları aşağıdaki gibidir.

Bir çok hurda kablo çeşidi vardır. Cat 5 cat 6 cat 7 koaksiyel kablo elektrik kablosu consol kablosu v.s. Atık hurda kablolarınızı hurdacılara satabilirsiniz. Fiyatlar konusunda aşağıdaki güncel fiyatları bulabilirsiniz.

Dolar ve hammadde fiyatları çok sık değişiyor her saat başka fiyatlar var. Elinizde ne kadar hurda var yorumlara yazınız. Yorumlar kısmından bilgilerinizi yazınız.

Elimde 2 adet volkswagen jetta amortisör çıkması var. 1 sağlam diğeri arızalı satılıktır.  Sağlam çıkma araba parşaları.

Hurda bakır kablo fiyatları, hurda demir fiyatları ,hurda bakır  kablo alımı ,hurda fiyatları 2024,çolakoğlu hurda fiyatları, hurda cat utp bakır kablo fiyatları 2023, hurda alüminyum ne kadar kilosu kg fiyatı ,hurda bakır fiyatları güncel.

One Reply to “Hurda Kablo Fiyatları”

  1. Merhaba bir sorum olacak .100 kilo antikron kabloyu sorduğumuzda kaç kilo bakır çıkar .cevabınızı bekliyorum. ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir