Bedava Firma Tanıtımı Reklamı Yap

Bedava Firma Tanıtımı Reklamı Yap

Bedava Firma Tanıtımı Reklamı Yap. Ücretsiz hurda ve geri dönüşüm firması merkezi şirketi reklamı yapabilirsiniz. Aşağıdaki tanıtım yazısı yazıp, adres, telefon ,web site, fotoğraf video liki ekleyip bize gönderin sitemize ücretsiz ekleyelim. Bu reklam tipine makale reklamı diyoruz. Banner ve link reklamları için detaylı bilgileri mail olarak isteyebilirsiniz.

Bedava Firma Tanıtımı Reklamı Yap

ŞAH Plastik

ŞAH Plastik, saygı değer plastik sektörü temsilcileri. 2005 senesinde plastik enjeksiyon basım işlerinden hammadde tedarik sektörüne geçiş yapan ŞAH PLASTİK, bünyesine katmış olduğu shredder makinası vasıtasıyla fason plastik kırma işlerinide itina ile yapmaya başlamıştır. Havaleli plastik mamüllerinin yanısıra her cinsten takozuda rahatlıkla işlemektedir. yolluk, arızalı mamüller ve kullanım alanları bitmiş olan plastik mamüller cins cins, renk renk ayrıştırılarak kullanıcıya kırılmış olarak teslim ediliyor. 10 luk eleklerde işlenen bu hammaddeler enjeksiyon makinalarında rahatlıkla basılmaktadır.

Talep edildiği taktirde boya karıştırılarak renklendirme, elyaf katkısı yapılarak çöküntü engelleme, akışkanlığını ve kalitesini artıracak talaş katkısı sağlama gibi işlemler de kırma esnasında yapılmaktadır. Ayrıca enjeksiyon bodinozunda ısı vasıtasıyla karışmış olan hammaddeler, kırıldıktan sonra yüzdürme – batırma tekniğiyle yıkanıyor. kesin olarak çöp olan bu mamüllerin büyük bölümünün kurtarılabildiğini belirtebiliriz. Kalitesi çok iyi olmasada büyük bölümü enjeksiyonda çalışabilecek duruma getirilebiliyor.

Dış yüzey için kullanımı sakıncalı olsada iç parçalar için kullanılabiliyor. fason kırma işleminin fiyatlanması yapılan işlemlere göre değişiklik arz etmektedir.

Örneğin seçme işçiliği olmayan ve tek makina kırımı hammaddeler 300 kuruştan başlayan fiyatlarla kırılmaktadır. havaleli parçalar büyük kırımdan geçirildikten sonra enjeksiyon kırımı yapılmaktadır. bu işlem 2 makinadan geçirildiği için fiyat 500 kuruşa yükseliyor. yani mamülde her yapılan işlem 250 kuruş eklenerek devam ediyor. işlemler cins seçmesi, renk seçmesi. havale durumu, takoz büyüklüğü ve gerekiyorsa yıkama işlemi olarak sıralanabilir. boya,elyaf yada talaş karışımı işlemleri ise kırma işlemi bittikten sonra ilave edilmektedir. plastik sektörü temsilci ve kullanıcılarına önemle duyurulur.

Bedava Firma Tanıtımı
Bedava Firma Tanıtımı

ŞAH Plastik

Adres      : Rami kışla cad. emintaş aktoker san.sit. no: 97/17 RAMİ /İST.
Sorumlu : Halit ÖZTEMİR
Telefon   : 0 554 781 42 35
Web Site : www.hurdabilgi.com

Plastik Hurdalarınız scrap plastic alınır.

Sizlerde bilgilerinizi gönderin firmanızın reklamını bedavaya yapalım…

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top