Hurda Avcıları

Hurda avcıları, Dmax te bir çok farklı belgesel ve program bulmak münkün. Bu programlardan biride şuan Türkiye de şifresiz yayın yapan DMAX kanalında yayınlanan bir dizidir. Türkçe hurdaya çevrilmiş ama gerçekte daha çok antika ve eski eşyalar peşinde oluyorlar.

Drew Pritchard abimizin sanat avındaki maceralarını izlerken umarım zevk alırsınız….

Mimari hurda uzmanı Drew Pritchard ile muhteşem antikaların izinde bir yolculuğa davetlisiniz. Scrap antika peşinde Avcıları: En İyi Alımlar’da en özel parçaları nerede bulacağımızdan, nasıl pazarlık yapmanız gerektiğine kadar antika avcılığının tüm püf noktalarını uzmanından dinliyoruz!

İngiltere de gezip dolaşan ve antika, hurda gibi malzemeleri satın alıp. Temizleyerek ve bakımlarını yaparak tekrar satışını yapan kişilerdir.

İlk bölüm yayın tarihi: 2011
Programın yaratıcısı: Discovery Channel
Dil: İngilizce
Dizi sayısı: 13
Kanallar: Discovery Channel, Amazon Prime Video

Hurda Avcıları Dmax
Hurda Avcıları Dmax

Tüm bölümlerini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

https://www.dmax.com.tr/program/hurda-avcilari

Google da aramaları son zamanlarda arttığı ve ilgi ile izlendiği kesin.

Hurdacı antika avcıları sitesi, youtube, dmax h avcısı sitesi, internet sitesi, en iyi alımlar, drew pritchard, Tüm sezonları 7 sezon 10 bölüm, hangi kanalda.

Yorumlar ; 

Bu adam esnafsa bizdekiler ne? Müşteriye soruyor koltuk ne kadar ? Müşteri cevap verir ! 500 pound dur  cevap verir 1250 pound eder 500 pound kabul edemem vay be bunu yapacak insan ülkemde yok dürüstlüğün dini dili ırkı olmaz ADAM ADAM.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir