Hurda Bilgisayar

Hurda Bilgisayar, eski atık hurda pc masa üstü mac laptop bilgisayarınızı çöpe atmayınız. Kişisel verileriniz veya şirket firma iseniz içindeki önemli bilgileri rastgele çöpe atmayınız. Sizin için önemli bilgileri dökümanları istemeden kötü kişilerin eline verirsiniz. Bu nedenle elektronik bilgisayar hurdalarınızı bu işi iyi yapan profesyonel hurdacılara atık yok imha firmalarına veriniz.

Bir pc eski hurda laptop bilgisayarın içerisinde Kobalt, Baryum, Cıva, Berilyum, Krom, Kurşun ve Arsenik gibi kırktan fazla hammadde bulunduran AEEE’ler, düzgün bir şekilde yok edilmediğinde ya da toprağa karıştığında çevre ve insan sağlığına ciddi zararlar veriyor.

Eski elektronik ve beyaz eşyalarınızı çöpe atmayınız. Eski hurdalarda altın, bakır, kron, demir, plastik , naylon gibi maddeler çıkmaktadır.

Yasalara uygun imha edilmesi gerekmektedir.

Elektronik Atık Dönüşüm

Atık Elektrikli ve Elektronik Eşyalar’ın kontrollü olarak geri dönüşümleri yapılmadığı takdirde içlerinde bulundurabildikleri tehlikeli metaller ve gazlar doğaya karışmaktadır.

Elektronik Atık Toplama

İçerisinde çevre ve insan sağlığına zararlı maddeler barındıran Atık Elektrikli ve Elektronik Eşyalar düzgün bir şekilde yok edilmediğinde çevre ve insan sağlığına ciddi zararlar veriyor.

Veri İmhası

Önemli Verileri silme ve formatlama gibi işlemler veriyi tamamen yok etmede yetersiz kalmaktadır. Hard disk ve benzeri cihazları kırıcı ve delici yardımıyla kurtarılmasını imkansız hale getiriyoruz. Kamera kaydına alarak sunucu pc laptop bilgisayarları imha eden firmalardan teklif alınız.

Elimde eski hurda atık pc bilgisayar var nereye satabilirim. Örnek bel,m elimde 5 adet lenovo laptop diz üstü bilgisayar var hangi firmaya satabilirim.

Ekran monitör, power kablosu , sunucu kabinet bakır kablo alan yerler. Bilgisayarın içinde altında var az da olsa. 

Hurda Bilgisayar
Hurda Bilgisayar PC MAC Laptop

Ayaz Geri Dönüşüm ;

  • Adres: İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad.
    Kızılay Sok. No: 57-A
  • Ümraniye – İstanbul
  • Telefon: 0 (532) 744 46 04
  • E-posta: [email protected]

Arı Bilişim 

İstanbul’un avcılar ilçesinde oturuyorsanız, direk kapınızdan satmak istediğiniz bilgisayarı anında nakit satın alıyoruz.

0534 511 81 81
0212 690 83 81
ARI BİLİŞİM – Bilgisayar hizmetleri
Mustafa Kemal Paşa Mah. Fidan Sok. No: 28/B Avcılar – İstanbul

Web : http://www.bilgisayaralan.com/

Hurda Bilgisayar Fiyatları, Eski Bilgisayar Alan Yerler?

Sizlerin de hurdaları varsa yorum yapın, alıcılar size mail veya telefon ile ulaşsın. Ayrıca foruma üye olup hurda elektronik eşyaları satabilirsiniz.

Hurda anakart işlemci monitör pc bilgisayar FİYATI, Hurda alanlar bilgisayar satışı, Bilgisayar HURDACILARI, Hurda  anakart bilgisayar ne yapılır, Elektronik hurda satişi, Elektronik Hurda SATIŞI, Satılık Elektronik hurda, PC hurdalığı içinde ne var ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir