Maltepe Hurda Hurdacı

Maltepe Hurda Hurdacı Geri Dönüşüm, Verilen hurdaların takibinin yapılması ve geri dönüşüm firmalarının takibinin yapılması gerekmektedir. Bu nedenle firmamız son derece güvenilir ve her zaman temiz iş çıkaran bir kuruluş olarak hizmet vermekteyiz. Unutulmamalıdır ki firmalar ve belediyeler aracılığı ile hem teknolojik ürünler hem de katı atık maddeleri geri dönüşüm lisansı bulunan firmalara verilmek durumundadır.

İstanbul Maltepe Hurda olarak da geri dönüşüm lisansına sahip olduğumuz için her zaman daha avantajlı konumda çalışmaktayız. Firmamız aynı zamanda belediyeler aracılığı ile de denetlenmektedir. Bu sayede hurda olarak gelen materyallerin geri dönüşüm süreci etkili olarak izlenmektedir. Bu materyaller çeşitli fiziksel uygulama kapsamında ayrıştırılmakta ve dönüştürülebilir duruma getirilmektedir. Böylece çevreye yararlı olarak doğaya karşı da sorumluluklarımızı yerine getirmektedir.

Maltepe Hurda Hurdacı Geri Dönüşüm
Maltepe Hurda Hurdacı Geri Dönüşüm

Hem ülkemizin kazançlı çıkmasına hem de dünyanın kirletilmesi önlenmektedir. Hurda ve geri dönüşüm malzemelere önem verilmesi her zaman gereklidir. Hurda maddeler ayrıştırılırken yapılarının özellikleri dikkate alınarak işleme tabi tutulmaktadır. Maltepe ilçesine dair hurda firmalarının bilgilerinin temini için sitemizi takip etmeyi unutmamanızı tavsiye ederiz.

Tüm katı atıkların toplu olarak alınıp, ayrıştırılması ve hurda ile geri dönüşüm sağlanması işlerini Hurdacı ve geri dönüşüm firmaları yapmaktadır. Bu sayede birçok katı atığı yeniden kullanılabilir duruma getirerek doğaya katkı sağlamakta olan firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. İstanbul’ un Maltepe ilçesinde bulunan ve İstanbul bölgesindeki hurdaları teslim alan firmamıza ait bilgileri iletişim adreslerimizden temin edebilirsiniz. İrtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Sizlerde aşağıdaki listede olmak istiyorsanız bilgilerinizi gönderin ekleyelim.

Maltepe Hurda Hurdacı Alan Yerler

Maltepe Hurdacı

Atalar Mah. No: 18 Kartal / İSTANBUL

0 532 258 11 64

[email protected]

Pazartesi – Cumartesi 8.00 – 19.00

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top