Dkp Demir Hurda

Dkp Demir Hurda Fiyatları Ne Kadar ?Bu Hurda demir daha çok demir malzeme üreten fabrikalardan çıkan atık kullanılmayan demirleri. Ağır kalın bir demir değildir. Ama en kaliteli demir hurdasıdır. Fiyatlarından da anlayacağınız gibi en kaliteli demir hurdasıdır.

Dkp hurdalar çoğunluğu  demir üretimi ve kesimi yapmış fabrikalardan temin edilmektedir.  Dkp hurda, Ağır, kalın ve çekirdek olmayan hurda gruplarına sınıfına  girer.  Yumuşak olması nedeni ile istenilen biçim ve şekil verilebilmektedir.  Dkp hurda ücretleri ise düz güzel demir hurda ve inşaat demiri hurdalarından daha fazladır.

Dkp Demir Hurdası
Dkp Demir Hurdası

DKP Hurda Demir, imalat sanayisinde; Kesim işlemleri bittikten ortaya çıkmış olan saç artıklarının, kıyıldıktan sonra kırpıntı halinde getirilmiş formlarıdır.  Kesim işlemleri sonrasında ortaya çıkmış olan saç artıklarının, baskı pres ile balya ve paket halinde getirilmiş demirlerdir.

Haddeleme sürecinde ortaya çıkmış olan lokum görüntüsündeki uç ve baş artıklarıdır.
Çelik üretimleri, sürekli olan döküm sürecinde yarı mamul olarak çıkartılan ingot, levha, kütük, konstrüksiyon ve benzeri çelik imalat artıkları ile de oluşmaktadırlar. Kısaca fabrika demir atıklarıdır diyebiliriz.

Dkp Demir Hurda Fiyatları

Kilosu 3,365 TL 

Çelik imalat sektöründe çıkmış olan kesim malzemelerinin sarılmış formlarıdır.( Sarma olarak da adlandırılabilir)
İmalat sanayisinde kesim işlemleri sonucunda çıkan saç atıkları.
İnşaat demirlerinin kırpıntı ve atık bölümleri. Kesilmiş veyahut preslenmiş boru çeşitleri. Temiz, tek başına ağır hurdalardır.

Hurda kelimesini duyan bir çok insan aklına bir daha hiç  kullanılmayan, ömrünü tamamlamış işe yaramaz malzemeler gelmektedir. Lakin bir çok malzeme atık geri dönüşüme gönderilerek, tekrar hayata işlevsel bir biçimde döndürülmektedir. Tabi ki burada devreye hurda ve hurdacılık hizmetleri girmektedir.

En çok evin, apartmanın, parkların ya da yolların kenarlarında geri dönüşüme ait kutular bulunmaktadır. Camların, plastiklerin, kağıtların ayrı ayrı depolandığı küçüklü büyüklü konteynırlar sayesinde yok olmaya gönderilen malzemeler artık geri dönüşüme gönderilebilmektedir. Bu nedenle hem doğada uzun yıllar boyu kaybolmayan ürünler, tekrar değerlendirilerek doğayı korumamıza yardımcı olur. Hem de ülke ekonomisi daha fazla ve hızlı gelişir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir