Hurda Geri Dönüşüm Forum Sitesi

Hurda Geri Dönüşüm Forum Sitesi. Bir çok insan geri dönüştürülebilir bir çak atık hurda maddeyi çöpe atıyor. Atıklarını toplayıp değerlendirmek isteyenlerde verecek yer bulamadıkları gibi atıklarını çöpe atmak zorunda kalıyor.

Bu nedenle 1 kg atık plastik kağıt karton naylon poşet demir kauçuk bakır gibi maddeleri atmak yerine toplayıp hem satmak hem de çevreyi kirletmemiş olacağız. Sitemiz ve hurda geri dönüşüm forum sitemiz tüm çevre severler için buluşma noktası olmuştur. Hurda alım satımı ve hurda plastik alım satımı yapabilirsiniz. Hammaddede satabilirsiniz.

Hurda Forum ve Geri Dönüşüm Forum Sitesi
Hurda Forum ve Geri Dönüşüm Forum Sitesi

2000 üyemiz var ve artık tüm atıkları değerlendirmektedirler. Güncel fiyatları da sitemize bulabilirsiniz.

Örnek ben bir teknoloji internet servis sağlayıcıda çalışıyorum. Modem router bilgisayar kutu karton kağıt plastik naylon poşet pil damacana mavi kapakları biriktirip satıyor ve bu parayla çalışan arkadaşlara yemek etkinlik düzenliyoruz. Bazan da yardım kuruluşlarına bağışlıyoruz. Ayrıca ülke ekonomisi geri dönüşümle kazanıyor.

Tek yapmanız gereken foruma üye olun ve tüm atıklarınızı hurdalarını geri dönüşüm malzemelerini satın bağışlayın.

Hurda Geri Dönüşüm Forum Sitesi – Hurda Forum Sitesi

Forumda Geri Dönüşüm hurda atıklar ve hammadde satışı bağışı yapabilirsiniz. Evinizde iş yerinizde çöp attığınız bir çok malzeme var. Bu malzemeler 590 geri dönüştürülebilir maddeler. Çöpe atmak yerine değerlendirebilirsiniz. Eski gazeteler kartonlar defterler kitapların kilosu 1,5 tl çıkmış. 100 KG hurda kağıt 150 TL olmuş.

Mavi plastik kapakların kilosu yine 1,5 TL ve plastik hurda alan bir çok geri dönüşüm merkezine satabilirsiniz.

Atık piller ve akülerin dahi büyük getirisi var. Evdeki yoğurt kapları, ambalaj, naylon ve atık kağıtları toplayınız. Apartmanın bodrumunda veya evinizin bir köşesinde fark etmez. Biriktir atıkları sat para kazan ülkeye yararın olsun.

Hurda Geri Dönüşüm Forum Sitesi
Hurda Geri Dönüşüm Forum Sitesi

Elinizde plastik, kapak, naylon, demir, karton kağıt varsa toplayıp ilan açıp satabilirsiniz. Hurdabilgi.com ve https://hurdabilgi.comforum sitesi forumu siz atıklarınızı ve hurdalarını satmak almak ve değerlendirmek için açılmıştır. Gir foruma üye ol hemen ilan aç sat hurdalarını.

Çöp değil geri dönüşüme atınız. Her atık maddenin geri dönüşümü var ve değerli bir hammaddeye dönüşüyor.

Hurda toplayarak para kazanmak mümkün ve Ekran kartı ve bilgisayar almakta. Azim ve kararlılık sonuç izle.

Hurda demirin kilosu 1,5 TL oldu 2020 aralık, 2021 ocak ayı ….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir