Hurda Karton Fiyatları

Hurda Karton Fiyatları. Hurda Atık Karton Kağıt Fiyatları Ne Kadar. Türkiye de her gün a4 kağıt, karton kutu, ambalaj kağıtlar ve kağıt bardak kutularını bilinçsizce ve umursamazca çöpe atıyoruz. Çevreciyim diye geçinen tüm insanlar yerden 1 karton parçasını dahi geri dönüştüremiyor. Evinde ve iş yerinde bir çok atık kağıt ve kartonları çöpe ve çevreye atıyoruz.  Ağaç dikiyorum deyip çevreciliği sadece ağaç dikmek ve yeşil alan korumakla olmuyor maalesef.

Evimizde ve iş yerimizde çöpe attığımız katı atıkları ayrı diğer mutfak atıklarını ayrı atmalıyız.

Evde Karton, kağıt, ambalaj, naylon, plastik ve metal atıklarımızı biriktirip bodrumda toplayınız. 4 kişilik bir ailenin 1 yıllık atıklarınızın değeri ne kadar mı 500 tl buluyor. İş yerindeki atıklarınızı topladığınız ve ayrıca sokakta orada burada çöpleri atıkları ayırıp topladığınızda yıllık 1500 tl geri dönüşümden kazanabiliyorsunuz.

Neler toplayıp satabilirim.  Karton kutuları, kağıtları, kağıt bardakları, plastik yoğurt ve ayran kaplarını, plastik pet şişeleri, plastik pet şişe mavi diğer renklerdeki kapakları, plastik deterjan kutuları, şampuan kutularını, cd ve dvdlerinizi ,pillerinizi , leğen ayakkabılık süzgeç plastik tüm malzemeleri. Som olarak metal kutuları demirleri bakır ve alüminyum malzemeleri.  Toplayıp satıp kazanın. Apartman veya site atıklarınız toplayıp satabilirsiniz.

85 milyon nüfuslu Türkiye’nin 1 yıllık atığını geri dönüştürdüğümüzde Türkiye ve bizlerin kazancı milyon dolarlar olacaktır. Lütfen atıklarınız hurdalarınızı toplayıp satın veya geri dönüşüm merkezlerine verin.. Her Şey Çöp Değildir…

Sokaklarda gezen kağıt karton plastik hurda çöp toplayanların sayısı gittikçe boşuna artmamaktadır.  Hurdada Para  Var.

Hurda Karton Fiyatları 2021

Evinizdeki ve iş yerinizdeki atık karton ve kağıtları toplayınız. Hurdacılar eğer 100 kg geçiyorsa evinizden veya iş yerinizden gelip atık kağıtlarınızı alıyor. Karton kağıt demeyiniz, 1 yıllık karton, kağıt ve ambalaj atıklarınız 1 asgari ücrete yakındır. Geri Dönüşüm ve çevreyi korumak evde başlar.

Karton Kağıt 0,80 TL
Karışık Kağıt 0,84 TL
Beyaz Kağıt 0,80 TL
Okul Kitabı 0,711 TL
Bardak Kağıt 0,90 TL
Gazete (Kullanılmamış) 0,85 TL
Gazete (Kullanılmış) 0,80 TL

Elinizde Karton ve Kağıt Atık hurdaları varsa FORUMA ÜYE OL SAT AL!!

FORUM : https://hurdabilgi.comforum/

Karton kutu fiyatları ve diğer karton ambalaj çeşitleri yeterince biriktirildiğinde güzel gelir sağlamaktadır.

Hurda Karton Fiyatları
Hurda Karton Fiyatları


Hurda Kağıt fiyatları 2020. 
Atık karton kağıt  fiyatları 2021, hurda kağıt  karton koli fiyatları, karton bardak fiyatları toptan, en ucuz karton bardak fiyatları, Firma ismi baskılı karton bardak fiyatları , logolu karton bardak fiyatları, hurda gazete karton fiyatı kilosu ne kadar ?

5 Replies to “Hurda Karton Fiyatları”

  1. Karton kutu fiyatları ve diğer karton ambalaj çeşitleri yeterince biriktirildiğinde güzel gelir sağlamaktadır

  2. Kendi memleketimizde toplayıcılık yapabilirmiyiz nasıl olacak ne gibi malzemeler gerekli bilgi verirmisiniz 05536983115

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir