Hurdacı

Gelişmiş ülkelerin ekonomiye faydası olması amacı ile sürdürdüğü hurdacı geri dönüşüm projeleri, son yıllarda oldukça olumlu sonuçlar almaktadır. Geri dönüşüm projelerinin uygun maliyet ve kolay iş gücü ile gerçekleştirilebilmesi de bu projelerin devamlılığı sağlamaktadır. En büyük örneğini Baltık devletlerinden birisi olan İşveç üzerinden de verebiliriz. 2019 yılında İsveç, Ortadoğu ve Asya ülkelerinden yüklü miktarlarda hurda satın alarak hem enerji üretimi hem de geri dönüşüm işlemlerini gerçekleştirmiştir.

Gelişmekte olan ülkemiz için de yine bu konu oldukça elzemdir. Hurdaların geri dönüşüm yerine çöplere atılması ve değerlendirilememesi ülke ekonomisine zarar vermektedir. Bunun önüne geçmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacı ile Net Hurda firması olarak hizmet vermekteyiz.

Elinizde bulunan hurda malzemeleri değerinden alarak, hurdaların değerlendirilmesini sağlamaktayız. Net Hurdacı olarak kurulduğumuz yıldan bu yana sunduğumuz kaliteli hizmet sonucunda oluşturduğumuz geniş müşteri yelpazesi, sektördeki varlığımızı güçlendirmektedir. Şu ana kadar hiçbir olumsuz geri dönüş almamanın haklı gururu ile sektörel çalışmamıza devam etmekteyiz. Güzel Kocaeli’mizin nadide ilçesi Gebze merkezli olarak hizmet veren firmamız, Gebze hurdacı işlemleri olmak üzere tüm ilçelerde başarı ile hurda işlemlerini sürdürmektedir.

Hurdacı
Hurdacı

İşinde uzman teknik ve destek ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet vermek adına daima kendimizi yeniliyor, yeni projeler ile işlemleri kolaylaştırıyoruz. Ayriyeten de ikinci el jeneratör alanlar müşterilerimiz için alım satım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde hurda alım satım ve ikinci el jeneratör işlemlerini gerçekleştirmek isterseniz işinin ehli hurdacı firmamız Net Hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir