Online Yerli Yabancı Hurda Fiyat Siteleri

Online Yerli Yabancı Hurda Fiyat Siteleri. Hurdacılık faaliyetlerinin ülkemizde geçmişi en fazla elli yılı bulmaktadır. Çevre kirliliğinin insan sağlığı için gittikçe tehlikeli bir hal alması, kaynakların gittikçe tükeniyor olması, insanları bir şeyler yapma arayışına itmiştir. Atıkların toplanması, işlenerek değerlendirilmesi ve yeniden hammadde olarak kullanılmaya başlama çalışmaları, hurda toplama ve hurdacılık faaliyetlerinin de güçlenmesine yaramıştır.

Hem ülkemizde hem ülke dışında hurdacılık yapan çok sayıda işletme bulunmaktadır. Bu işletmeler, hurda ve geri dönüşüm konularında alım satım hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda web siteleri üzerinden hurda fiyatları, hurda ilanları, sektörel haberler, piyasa bilgileri ve merak edilen her konu hakkında bilgi almak ve bilgi alışverişi yapmak mümkün olmaktadır. İşte bunlardan bir kaçı.

Online Yerli Yabancı Hurda Fiyat Siteleri

Hurdabilgi

Sitemiz, hurda plastik, bakır, cam, kağıt, karton, gazete, mavi kapak, kablo ve herçeşit hurda konusunda en güncel bilgileri almak, gelişmeleri ve fiyatlamaları takip etmek ve hurda alışverişi yapmak üzere faaliyete geçmiştir. Sitemiz üzerinden aynı zamanda foruma üye olarak, forum üzerinden alıcı ve satıcılar ile temasa geçebilir ve bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

www.hurdabilgi.com/forum

http://www.b2bpolymers.com/fiyatlar.html#.VcMQAPntmko

Hurdadaparavar

Bu site kendilerini ülkemizin ilk geri dönüşüm sitesi olarak tanıtmaktadır ve en aktif hurda ve geri dönüşüm sitesi olduklarını iddia etmektedir. 2005 yılında kurulan sitenin sekiz bine yakın aktif üyesi bulunmakta ve günde yaklaşık beş bin ziyaretçi gelmektedir. Günlük yayınlanan ilanlar ve haberlerle ve sürekli yaptıkları yeniliklerle hurda ve geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren herkes için etkili bir tanıtım imkanı sağlamaktadır.

Kişi veya kuruluşlar siteye ücretsiz olarak üye olmakta ve hurda ve geri dönüşüm ile ilgili konularda alım satıma yönelik hizmetlerden yararlanmaya başlamaktadır.

Sitede geniş bir sınıflandırma yapılarak ihtiyaç sahiplerinin aradıkları konulara rahat ve hızlı erişmeleri sağlanmıştır. Kategoriler arasında bakır, kablo, kağıt, cam, metal, plastik, plastik çapak granül, atık yağ, akü, kurşun, pil, bilgisayar, elektronik kart gibi hurda malzemeler yanında, sıfır kırma makinaları, ikinci el kırma makinaları, manyetik seperatör mıknatıs, balyalama presleri, kırma yedek parça ve benzeri hurda sektöründe ihtiyaç duyulacak makineler de bulunmaktadır.

Web sitesi: http://www.hurdadaparavar.com

Mail adres: [email protected], [email protected]

Mobil telefonu: (0545) 59 35 911

Hurdacısitesi

Metalsan Hurda Metal firması hurda sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır ve kırk yıllık bir geçmişe sahiptir. Hurda geri dönüşüm ve kazanım çalışmalarında çevreye zarar verecek maddeleri özenle değerlendirmektedir. Hurda ve metal alanında deneyimli ve geniş bir kadroya sahiptir. Her zaman en iyi fiyatlarla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Çalışanlar her türlü müşteri talebine ve sorusuna hızlı cevap verebilmektedir. Firma bu deneyim ile yakında dış piyasaya açılacaktır.

Sitede, ikinci el malzeme, hurda, hurdacı, hurda fiyatları, konteyner hizmeti, hurda geri dönüşümü, hurda imha, hurda metal çeşitleri, hurdacılık, hurda lisansı, hurda dönüşüm, hurda dönüşüm ve ikinci el konteyner kategorileri bulunmaktadır.

Web sistesi: http://www.hurdacisitesi.com

Mail adresi: [email protected], [email protected]

Adresi: Kavaklı Mahallesi Batı Trakya Bulvarı No:10, Kavaklı, Beylikdüzü, İstanbul

Telefonu: (0212) 876 76 16

Faksı: (0212) 879 22 97

Mobil telefonu: (0532) 569 0 180

Online Yerli Yabancı Hurda Fiyat Siteleri

Hurdailanları

Bu site, hitap ettiği hurda ve geri dönüşüm sektöründe, kendilerini çözümün tek adresi olarak görmekte ve geri dönüşüm kazandırır ilkesi ile hareket etmektedir. Site içinde her türlü hurda malzeme, ikinci el makine ve donanımları ve geri dönüşüm ile ilgili alım, satım ve hizmet ilanları vermek, yayındaki ilanları incelemek, sektörel haberleri ve piyasa bilgilerini takip etmek, site içinde hızlı arama yapmak ve uygun sonuçlara kolayca ulaşmak mümkündür.

Sitede hurda başlığı altında, demir, alüminyum, bakır, kablo, araç yedek parça, kağıt, plastik, atık yağ, elektronik, cam gibi kategoriler yer alıyor.

Web sitesi: http://hurdailanlari.com

Mail adresi: [email protected]

Mobil telefonu: (0532) 576 25 32

Koç yiğit metal Metal Hurda

Şirket olarak kuruluşlarını 2004 yılında yapan firma, hurdacılık konusunda yaklaşık otuz yıllık bir tecrübeye sahiptir. Her türlü hurda ve metal ürünlerin alım satımını yapan firma, ger dönüşüm faaliyetlerinin içinde olmakla, çevreye ve insana karşı sosyal sorumluluklarının bilincinde hareket etmektedir. Bu şekilde, bir yandan doğal dengeyi koruduklarına, diğer yandan enerji tasarrufuna katkı sağladıklarına inanmaktadır.

Web sitesi: http://www.kocyigitmetal.com

Mail adresi: [email protected]

Adresi: Mahmudiye Mahallesi, Hurdacılar Sitesi No:12, İnegöl, Bursa

Telefonu: (0224) 718 51 16

Mobil telefonu: (0532) 227 29 51

Online Yerli Yabancı Hurda Fiyat Siteleri
Online Yerli Yabancı Hurda Fiyat Siteleri

Kitco

Dünyaca ünlü, ödül kazanmış bir site olan Kitco, online kıymetli maden deposu olarak faaliyet göstermektedir. Sitede canlı spot fiyatlar, uzman piyasa yorumları, anlık haberler ve yararlı piyasa bilgileri bulunmaktadır. Siteyi hergün bir milyon civarında ziyaretçi izlemektedir.

Kitco Metals şirketi, aynı zamanda değerli metal alım satımında dünyanın önde gelen perakendeci firmalarından biridir. Bu arada, arıtma hizmetleri veren firmalar, mineral analizi yapan laboratuvarlar, yüksek teknoloji üretim süreçleri için hassas cihazlar konusunda da liderlik yapmaktadır.

Firma, New York, Montreal ve Hong Kong ofislerinde, oldukça geniş bir yelpazede, altın, gümüş, platin, paladyum ve rodyum gibi değerli metal ürünlerin alım satım işlerini yapmaktadır. Dünya genelinde bireysel müşteriler ve işletmelerin ihtiyaç duyacağı metalleri de sağlamaktadır.

Web sitesi: http://www.kitco.com

Kanada Genel Merkezi:

Kitco Metals Inc.

620 Cathcart, Suite 900, Montreal, Quebec H3B 1M1

Phone: 514 875-4820

[email protected]

Hong Kong Ofisi:

Kitco (H.K.) Metals Limited

Floor 5L, Centre Mark II, 305 – 313 Queen’s Road Central, Hong Kong

Phone: (852) 2827-7800

[email protected]

Online Yerli Yabancı Hurda Fiyatları İçin HurdaBilgi.com Size Yeter…

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top