En İyi Akıllı Cep Telefonları 2020

En İyi Akıllı Cep Telefonları 2020

En İyi Akıllı Cep Telefonları 2020. 2020’de en iyi telefonu satın almak, ister Samsung, ister Apple veya Huawei’dan gelsin, pahalı bir yatırımdır, yani kararınız çok daha önemlidir. Yıl boyunca çok sayıda yeni telefon gördük ve yakında daha da fazlasını bekliyoruz.

Bu nedenle en iyi telefon listemizi sürekli güncelliyoruz: ihtiyaçlarınız için mutlak en iyi akıllı telefonu satın aldığınızdan emin olmak için. Samsung Galaxy S20 dizi sıralamamızı salladı, ancak aynı zamanda iPhone 11 veya Galaxy Note 20 Ultra.

Neden birden fazla  telefon seçimimiz var: En iyi seçimimiz var, ancak herkes aynı akıllı telefon özelliklerini aramıyor. Bazıları Apple’ın iMessage ve FaceTime’ını talep ediyor, bu nedenle iOS 14diğerleri sonsuz özelleştirme ve Google Asistan’ı isteyeceklerdir. Android 11.

Markaya göre en iyi akıllı telefonlar hangisi ?

Aynı şekilde, AT&T planları, Verizon planları, ya da senin cep telefonu planı seçim, tercihinizi değiştirebilir; en iyi AT&T telefonu Verizon’da bulunmayabilir ve bunun tersi de geçerlidir.

Neredeyse tüm akıllı telefon fiyatları 10 000 TL kadar çıktı ve bu yüzden kararınızı ciddiye almak isteyeceksiniz. Elde ettiğimiz tüm uzmanlıklarla en iyi telefon seçimleri konusunda size rehberlik etmek için buradayız telefon incelemeleri.

Amazon Prime Günü ve Kara Cuma Bu yılın sonuna doğru gelmek üzere ve bu, bir telefon anlaşması bulmanız için iyi bir fırsat olabilir. Çeşitli perakendecilerin telefon anlaşmaları yapmasını beklerdik, ancak çoğu zaman SIM ücretsiz fiyatların satış dönemleri boyunca büyük ölçüde indirilmediğini görüyoruz.

Bununla birlikte, çeşitli türler görmeyi ve harmanlamayı umuyoruz. en iyi iPhone fırsatları Kara Cuma günü. Ayrıca çeşitli diğer üreticilerin indirimlerini de arayacağız, ancak Apple muhtemelen en iyi indirimleri göreceğimiz yer.

2020’nin en iyi telefonu? Geniş bir ekrana sahip olmasına rağmen kullanımı kolaydır; bir bas-çek yerini alabilen bir kamera paketi içerir; ve hareket halindeyken işlerinizi halletmek için yeterli işlemci gücüne ve pile sahiptir. Bu sıralı telefon listesinde tüm gün pil ömründen daha az hiçbir şeye sahip yavaş akıllı telefonlar bulamazsınız.

5G telefonlar önemli ve daha yaygın hale geliyor ve katlanabilir telefonlar bir gün büyük bir mesele olacak. Ayrıca, bu listenin yakında çok değişebileceğini de unutmamalısınız. Yepyeni var Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultrayanı sıra bütün söylentiler yeni iPhone 2020 menzil ve Google Pixel 5 bu yıl sonundan önce inebilir.

En İyi Akıllı Cep Telefonları 2020

 1. Samsung Galaxy S20 / S20 Plus
 2. iPhone 11
 3. Samsung Galaxy Note 20 Ultra
 4. iPhone 11 Pro / Pro Max
 5. OnePlus 8 Pro
 6. iPhone SE 2020
 7. Samsung Galaxy S20 Ultra
 8. Samsung Galaxy S10 / S10 Artı
 9. OnePlus 7 Pro
 10. Google Pixel 4 XL
 11. Samsung Galaxy S10e
 12. Google Pixel 4a
 13. iPhone XR
 14. iPhone XS
 15. Moto G8 Gücü

1. Samsung Galaxy S20 / S20 Plus

Büyük telefon en iyisidir, ancak standart da harika

Yayın tarihi: Mart 2020 | Ağırlık: 186g | Boyutlar: 166,9 x 76 x 8,8 mm | THE: Android 10 | Ekran boyutu: 6,7 inç | Çözüm: 3200 × 1440 | İŞLEMCİ: Aslanağzı 865 | VERİ DEPOSU: 12GB | Depolama: 128 / 512GB (kartla 1 TB’a kadar) | Batarya: 4,500 mAh | Arka kamera: 12 MP + 64 MP + 12 MP | Ön kamera: 10 MP

En son ve en iyi özellikler

Maksimum 30x yakınlaştırma

120Hz ipek kadar pürüzsüz

Fiyat artışı agresif

Ekran içi parmak izi sensörü zayıf

Samsung Galaxy S20 Plus, bugün satın alabileceğiniz en iyi telefon iken, daha küçük (ve biraz daha az yetenekli) Galaxy S20 o kadar benzer ki, ikiye toplamıştık.

Neden en iyi telefon: Samsung’un Apple’ı kazanmasını sağlayan paranın karşılığını verir. S20 Plus 1.199 dolardan başlıyor ve S20 999 dolardan başlıyor. Evet, geçen yıla göre bir fiyat artışı (ve şimdi Pro düzey iPhone’lar için ödeyeceğinizle eşleşiyor), ancak daha büyük ekranlar, daha fazla dahili depolama, genişletilebilir depolama için bir microSD kart yuvası ve 5G – Samsung’un en yakın rakibinde bulamazsınız.

Ekran: Her iki telefondaki Infinity-O AMOLED ekranlar – S20 için 6.2 inç, S20 Plus için 6.7 inç – muhteşem. Çentiklerin her ikisi de Note 10 gibi merkezileştirilmiş, ancak bu sefer çok daha küçükler ve S20 Plus’ın yalnızca tek bir lensi var. Sonuç: daha fazla ekran. Ayrıca bu yıl yeni olan, ipeksi pürüzsüz medya ve oyun için 120Hz maksimum yenileme hızıdır, ancak bunu çoğunlukla gezinirken fark edeceksiniz – ve keyfini çıkarmak için ekran çözünürlüğünüzü FHD + ‘ya düşürmeniz gerekecek.

En İyi Akıllı Cep Telefonları 2020
En İyi Akıllı Cep Telefonları 2020

Pil ömrü: S20, 4.000mAh pil içerirken, S20 Plus 4.500mAh kapasiteye sahiptir. Yani, hafif, çok ve sık sık bizi bir günden fazla şarj etmeden geçirdi. Yenileme oranını 120Hz olarak ayarlarsanız, bir ton 5G bağlantı kullanırsanız veya Wireless PowerShare ile enerji öderseniz pil ömrü tahmininin düşeceğini unutmayın; bu nedenle, telefonunuzun daha uzun süre çalışmasını sağlamak istiyorsanız buna göre uyarlayın.

Kamera: S20 ve S20 Plus gerçekten muhteşem kameralara sahiptir. Hayır, 12 MP ana atıcıları değil, ki bu iyi – 3x optik yakınlaştırmayla (normal 2x yakınlaştırmadan daha fazla) gerçekten parlayan 64 MP telefoto. Kamera ayrıca yakınlaştırmayı çamurlu bir 30x dijital yakınlaştırmaya kırpabilir – bu, ara aralıkların hala rakipten çok daha etkileyici olduğu anlamına gelir. 12 MP ultra geniş yeterli performans gösterirken, 10 MP ön kamera eğlenceli filtrelerle harika çalışıyor. Bir başka ilk sefer bonusu: Arka kameradan 8K 24 fps video.

2. iPhone 11

Çoğu insan için en iyi telefon iPhone

Ağırlık: 194g | Boyutlar: 150.9 x 75.7 x 8.3mm | İşletim Sistemi: iOS 13 | Ekran boyutu: 6,1 inç | Çözünürlük: 828 x 1792 | CPU: A13 Biyonik | RAM: 4 GB | Depolama: 64/128 / 256GB | Pil: Bilinmiyor | Arka kamera: 12MP + 12MP | Ön kamera: 12MP

Büyük bir değer
İndirimli yüksek hızlar
Ultra geniş lens telefotodan çok daha iyidir
Hala bir LCD ekran
Cam arka yüz parmak izlerini çekiyor.

İPhone 11 teknik olarak iPhone 11 Pro serisinden daha üstün değil , ancak fiyatı çok iyi (bir iPhone için) ve bir Apple cihazından başka bir şeye ihtiyacınız olmayacak temel özelliklerin çoğuna sahip. Aynı 6.1 inç ekrana sahip iPhone XR’nin yerini alıyor , ancak arkada yeni bir çift lensli kamera bulunuyor.

Neden 2. sırada yer alıyor: Samsung’un en üst düzeydeki telefonu kadar iyi bir değer değil, ancak iPhone 11 çoğu insan için en iyi iPhone çünkü fiyatı 699 dolar. Bu, bir yıl önce piyasaya sürülen XR’den daha ucuz ve 1.000 dolardan başlayan ve yükselen iPhone 11 Pro’dan çok daha uygun fiyatlı. Ve daha sonra iyi bir değer olduğu için övdüğümüz iPhone SE 2020’nin aksine, kameranın çarpıcı Gece Modu gibi Pro seviyesindeki telefonlarda bulunan özelliklerin çoğunu alıyorsunuz.

Ekran: 6.1 inçlik ekran, iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max boyutları arasına sığar, bu da onu büyük bir ekran istiyorsanız, ancak en büyüğü değil, çekici bir seçim haline getirir. Pro modellerinde OLED ekranın avantajlarına sahip olmasa da, tüm telefonları yan yana görmediğiniz sürece bazı insanlar bir fark görmeyecektir. Çentiğe aldırmazsanız, yine de parlak görünümlü bir telefon.

Pil ömrü: Bu iPhone, tüm gün pil ömrü sunabilir ve geçen yıl yıldız olduğunu düşündüğümüz iPhone XR pilinden biraz daha iyi. Ne kaçıracaksın? Daha pahalı iPhone 11 Pro serisi biraz daha uzun süre dayanır ve kutuda hızlı bir şarj cihazı ile gelirken, bu iPhone 11 değil.

Kamera: Bu, hem 12 MP ana kamera hem de çerçeveye daha fazla sığdırmak için yeni bir 12 MP ultra geniş kamera ile en iyi iPhone kamerasına yakın. Pro modellerinde bir telefoto lens ekleyen üçlü lensli kamera eksik, ancak bu eşleştirmeden iki temel kamera alıyorsunuz ve karanlık fotoğrafları otomatik olarak aydınlatacak uzun pozlamalı bir gece modu içeriyor.