Stres Çarkı Hurda Hammadde Sektörüne Katkısı Büyük

Stres Çarkı Hurda ve Hammadde Sektörüne Katkısı Büyük.  Bu Çarkı Dünyayı peşine düşürdü. Son 6 aydır her yere ulaştı. Metrobüste kırtasiye de metroda oyuncakçılar da düğün salonlarında aklınıza gelmeyecek tüm yerlerde satılıyor. Nereye baksanız çark var. Evinde 3d yazıcı ile üretip, 1 bilya 1 608 zz rulman oyuncak tamamlanmış oluyor. Rulman ve plastik 3d yazıcı, plastik enjeksiyoncular bu oyuncaktan basıyor.

Rami Bayrampaşa bölgesindeki plastik enjeksiyon kalıp firmaları milyonlarca baskı yaptı. Kasım 2020 yılına geldik ve artık metal modelleri doğum günü hediyesi olarak satın alınarak veriliyor. Zippo çakmak modelleri çok güzel.

Arz talep patladı ve artık satışlar iyice düştü. Hurda plastik ve hammadde işi yapan arkadaşım 4-5 aydır hammadde plastik yetiştiremiyor.  Plastik hammadde ve 608zz rulman yok satıyor. Bu nedenle plastik ürünler üretenler ve 608 rulman kullanan cam balkon beşik sektörü rulmanın fiyatlarının 1 tl  olmasından şikayetçi. Plastik hammadde ve rulman fiyatları 3 kat arttı. Piyasa hareketlendi, İstoç ve tahtakale toptancıları mal yetiştiremez oldu.

Stres Çarkı Hurda ve Hammadde Sektörüne Katkısı Büyük

Piyasa 3-4 aydır çok hareketli, fakat artık stres  at çarkı fiyatları düştü 3-4 tl satılıyor. Piyasa stres oyuncağı çarkına doydu. Farklı modeller ve metaller dışında satışlar bitti. Üretmeye ve ithal etmeye çalışanlar artık üretmeyi bırakın ve para bağlamayın. 3d yazıcıdan üretenler 3-5 tane basım yapabilir.  Farklı modeller kalıp parası vermeden 3d yazıcı printer ile basmak maliyetsiz. 1 kilo filament ten bir çok çark üretebilirler. Her eve 3-5 tane girdi ve sektör bitti…

Stres Çarkı Hurda ve Hammadde Sektörüne Katkısı Büyük
Stres Çarkı Hurda ve Hammadde Sektörüne Katkısı Büyük

Stres oyuncağı  bitti….. Üretimi bırakın elinizde kalmasın.. Stres oyuncağı kuru kafa Çarkı 3 D yazıcı modelleri. Pahalı Metal ve parlak çarklar şuan hediyelik olarak satılmaktadır.  Hediyelik çark stres oyuncağı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir